Kauppa Käy LKV Oy

Kauppa.sijoitusasunnot.com on ensimmäinen yksinomaan sijoitusasuntojen välitykseen erikoistunut nettisivu, joka toimii asuntosijoittajille tutun Sijoitusasunnot.com-brändin alla. Kiinteistövälitysliike Kauppa Käy LKV Oy on nettisivujen taustalla toimiva yhtiö. Vastuu verkkopalvelun tuottamisesta on jakautunut Sijoitusasunnot.com-verkkosivun taustalla vaikuttavan JHS-Kiinteistöt Oy:n ja teknisestä toteutuksesta vastaavan Gnonce Oy:n välille. Kauppa Käy LKV Oy on 100% suomalainen yritys ja noudatamme lain velvoittamaa asuntojen hyvää välitystapaa.

Matti Honkasalo
Matti Honkasalo

Kiinteistövälittäjä, LKV

matti.honkasalo@sijoitusasunnot.com041 439 2489
Iida-Elina Pekkarinen
Iida-Elina Pekkarinen

Kiinteistösihteeri

iida.pekkarinen@sijoitusasunnot.com050 353 8313
Anttoni Kerkkonen
Anttoni Kerkkonen

Markkinointipäällikkö

anttoni.kerkkonen@sijoitusasunnot.com
Kasper Tontti
Kasper Tontti

Ohjelmistokehittäjä

kasper@gnonce.com
Atte Sarkonen
Atte Sarkonen

Ohjelmistokehittäjä

atte@gnonce.com
Kai-Markus Lehtimäki
Kai-Markus Lehtimäki

Teknologiajohtaja

kaikka@gnonce.com
Henri Neuvonen
Henri Neuvonen

Toimitusjohtaja

henri.neuvonen@sijoitusasunnot.com

Älä jää paitsi parhaista sijoitusasunnoista!

Tilaa uudet kohteet suoraan sähköpostiisi!

Emme lähetä roskapostia tai jaa tietojasi ulkopuolelle
Uudet kohteet tulevat noin viikoittain sähköpostiisi
Täysin maksutonta - nyt ja aina tulevaisuudessa
Voit lopettaa tilauksen koska tahansa
sijoitusasunnot.com

Kauppa Käy LKV